Víte že můžete mít poštovné zdarma?

Pokud je Vaše objednávka vyšší jak 55 eur, neplatíte žádné poštovné a balné, uhradíme to za Vás.

Snažíme se odeslat zboží co nejdříve, zboží máme skladem, jen se většinou musí dovyrobit, dle Vašich požadavků, jako jsou jména a texty. Odeslání je většinou do 1- 3 pracovních dní.

Osobní oběr v Třinci zdarma

osobní převzetí v Třinci ZDARMA po domluvě, tel. 731696945Uložit

Zásilkovna dodání na pobočku

Zásilkovna dodání na pobočku, platba předem

( dodání 1-2 dny od odeslání )  4 eura

Možnosti platby

U objednávky máte možnost vybrat si způsob platby:

1. Dobírkou nelze zaplatit, dobírka zrušena z důvodu přibývání nezodpovědných zákazníků, kteří si objednané zboží nevyzvedli, a tím nám způsobovali ztrátu, kterou nechceme přenášet na naše poctivé zákazníky, např. tím, že bychom zvedli hromadně poštovné. Děkujeme za pochopení situace.

2. Bankovním převodem, po odeslání objednávky obdržíte na e-mail údaje k platbě za objednané zboží, zboží se odesílá až po obdržení platby.

3. Online převodem, okamžitý převod peněz přes Vaši banku, platební tlačítka bank. ( poskytovatel platební brány, společnost Comgate )

4. Okamžitá platba kartou online, platba je realizována ihned. ( poskytovatel platební brány, společnost Comgate )

5. V hotovosti , při osobním odběru v Třinci, po domluvě

Platební brána

Poskytovatel platební brány, společnost ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové E-mail: platby-podpora@comgate.cz Tel: +420 228 224 267

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.